Placement Record 2019-20

Sr. No.

Name Of The Student

Company Placed

Branch

1

Shubham Derghawen

Tata Consultancy Services(TCS)

Information Technology

2

Sharnjit Kaur

Tata Consultancy Services(TCS)

Information Technology

3

Rohit Raj Mishra

Tata Consultancy Services(TCS)

Computer

4

Roshan Singh

Tata Consultancy Services(TCS)

Computer

5

Shubham Derghawen

Sigma OSS Systems Pvt Ltd

Information Technology

6

Subhashish Chatterjee

Bitwise Solutions Pvt Ltd

Information Technology

7

Akshay Kudale

Pin Click

MBA

8

Shubham Katakdhond

Pin Click

MBA

9

Akshay Rajpurohit

Pin Click

MBA

10

Dheeraj Menon

Eleation

Automobile

11

Anish Shinde

Eleation

Automobile

12

Ajay Patil

Eleation

Automobile

13

Nishant Kshirsagar

Eleation

Mechanical

14

Prakash Sharma

Eleation

Automobile

15

Himaja Gogineni

E-Zest Solutions Ltd

Information Technology

16

Sanjay Gaur

Super Slides and Ball Screws

Mechanical

17

Akash Naidu

Cinif Technologies Ltd

Electronics & Telecommunication

18

Himaja Gogineni

Atos-Syntel

Information Technology

19

Shweta Singh

Atos-Syntel

Computer

20

Diksha Parashar

Atos-Syntel

Computer

21

Akash Naidu

Rakshak Group

Electronics & Telecommunication

22

Asmita Misal

Rakshak Group

Electronics & Telecommunication

23

Gangotri Lingade

Rakshak Group

Computer

24

Ajay Patil

Rakshak Group

Automobile

25

Karan Amale

Rakshak Group

Mechanical

26

Suraj Kapse

Rakshak Group

Information Technology

27

Rohit Zunjarrao

Rakshak Group

Civil

28

Atul Mishra

Rakshak Group

Civil

29

Shaikh Ibrahim

Rakshak Group

Civil

30

Vaishnavi Timalapur

upGrad Education Private Limited

MBA

31

Ajay Patil

Integrated Resources Staffing Pvt Ltd

Automobile

32

Pragati Gupta

Integrated Resources Staffing Pvt Ltd

E&TC

33

Rahul Adaki

Integrated Resources Staffing Pvt Ltd

E&TC

34

Rishikesh Shinde

Integrated Resources Staffing Pvt Ltd

E&TC

35

Pragati Gupta

Cinif Technologies Ltd

E&TC

36

Nikita Badakh

Cinif Technologies Ltd

E&TC

37

Sonal Kemdarne

Cinif Technologies Ltd

E&TC

38

Akshada Badhe

Cinif Technologies Ltd

Information Technology

39

Suraj Kapse

Cinif Technologies Ltd

Information Technology

34

Mrunali Golait

Cinif Technologies Ltd

Computer

40

Girish Gahandule

Rudder Analytics

Computer

41

Apoorva Verma

Infosys

Computer

42

Shivansh Teotia

Infosys

Computer

43

Aishwarya Sawant

Infosys

Information Technology

44

Karan Amale

Green Apple Solutions

Mechanical

45

Komal Yewale

Atos-Syntel

Computer

46

Pravendra Singh

Atos-Syntel

Computer

47

Nikita Badakh

India First Robotics

E&TC

48

Rishikesh Shinde

India First Robotics

E&TC

49

Rahul Valecha

India First Robotics

Automobile

50

Himaja Gogineni

Flo IT Services Pvt Ltd

Information Technology

51

Payal Gandhi

Flo IT Services Pvt Ltd

Computer

52

Tejas Shirke

Flo IT Services Pvt Ltd

Computer

53

Nikhita Singh

Flo IT Services Pvt Ltd

Computer

54

Suraj Sandhanshiv

Ramky Enviro Engineers Ltd

Automobile

55

Rashid Jamal

Ramky Enviro Engineers Ltd

Automobile

56

Akash Naidu

Softtech IT Solution

Electronics & Telecommunication